Roczek Saruni – relacja z imprezki

Tak jak wspominałam wcześniej, zdecydowaliśmy się wyprawiać roczek u moich rodziców. Plusów było mnóstwo – taniej, większa swoboda, na miejscu, bezpieczniej dla maluchów, z miejscem do swobodnej zabawy i raczkowania. Minus jeden- wszyscy się nie zmieścimy! Tym oto sposobem roczek Saruni i moich rodziców był główną imprezą, poza którą odbyły się jeszcze…3. W sumie Misia miała 4 imprezy urodzinowe. Pierwsza dla rodziny, druga dla bliskich znajomych, trzecia dla kuzynostwa i czwarta dla moich koleżanek. Szykowania, spotkań, radości, prezentów nie było końca! Ale najważniejsze oczywiście świętowanie odbyło się 22 października, dzień przed pełnymi pierwszymi urodzinami Saruni. I na tym dniu chcę się skupić.

Goście dopisali, przybyli wszyscy zaproszeni! I tak gościliśmy: Sarki dziadków jednych i drugich, obie prababcie, chrzestną z mężem i dziećmi, chrzestnego z żoną i synkiem, ciocię W., ciocię D., wujka D. Łącznie z nami było nas 19. Było bardzo miło i radośnie. Trochę się obawiałam jak będzie się zachowywać nasza solenizantka, bo ostatnio przechodzi wzmożony lęk separacyjny i najchętniej nie schodziłaby z moich rąk. Jest bardzo ostrożna w kontaktach z innymi ludźmi, potrzebuje naprawdę dłuższej chwili, aby się oswoić. Tak też było na urodzinkach – początkowo tylko na rękach u mnie, z czasem się ośmieliła i bawiła ze wszystkimi, od czasu do czasu sprawdzając tylko, czy aby na pewno jestem gdzieś obok.

Torcika oczywiście nasz niejadek ani myślał spróbować, za to chlebek z szynką to największy przysmak imprezy. Ale kto by tam myślał o jedzeniu, kiedy wokół tyle się dzieje! Wróciliśmy od dziadków przed godz. 22, tego dnia obyło się bez kąpieli. I mimo, iż z zaśnięciem tradycyjnie już był problem, to i tak dzień zaliczamy do mega udanych.

Zapraszam na fotorelację! SONY DSC
SONY DSCSONY DSCSONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC
SONY DSCSONY DSC20161022_203753

I jeszcze sesja z gośćmi 🙂

2 myśli na temat “Roczek Saruni – relacja z imprezki

Dodaj własny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: